Amore Argan Yağı 100 ML Kullananlar

Amore Argan Yağı 100 ML

Yaşadığımız koşullar, hayat şartları içerisinde saçlarımız kirliliğe, klorlu sulara, kimyasal şampuanlara maruz kalmaktadır. Bu sebeplerden dolayıda saçlarımız parlaklığını yitirir, donuklaşır, kırılgan ve kuru bir hale gelir. size tanıtacağım bu ürün tam da bu sorunlar için destekleyici doğal bir üründür. İçeriğinde bulunan güçlü E vitamini takviyesi sayesinde saç derisinin ve saç kökünün bes-lenmesine yardımcı olur. Saçın gerektirdiği nem oranını sağlar ve kısa sürede gözle görülür bir deği-şiklik sağlar.
Sizlere Argan Yağı’nın faydalarını da şöyle sıralayabilirim. Eğer saçlarınızda yıpranmışlık ve matlık varsa parlaklık ve canlılık sağlamaya, oluşan kırıkları gidermeye, dökülmesinde gözle gö-rülür bir azalma ve hacim sağlar. Saçlarınızı besler ve nem değerini yükseltir.

Argan Yağı’nın saç üzerinde uygulanması

Argan yağının birçok farklı şekilde kullanımı mümkün olmaktadır. Saçlarınızı ve saç derisi- ni nemlendirmek için avucunuza döktüğünüz bir miktar argan yağını saçlarınıza, kökten uçlara gelecek şekilde iyice sürün. Kullanacağınız miktarı saçlarınızın uzunluğu veya kısalığına göre göz kararı ayar-layınız. Önemli olan nokta burada tüm saçınıza Argan Yağı’nın temas etmesidir. Saçınızın tamamına yedirme işlemi bittikten sonra Argan Yağı ile saç diplerinize yavaş yavaş masaj yaparak iyice yedirin. Argan Yağı’nın tamamen saçınız ve saç derinize bulaştığını hissettiğinizde bir havlu, bone veya streç film ile sıkıca kapatarak 1-2 saat beyleyiniz. Daha sonra şampuan ile yıkayıp iyice durulayın. Eğer daha hızlı ve daha çabuk bir etki görmek istiyorsanız bu işlemi geceden yapım bu şekilde sabaha kadar bekleyip yılayınız. Bu şekilde nem oranı daha fazla olacağından ve derinin içine daha çok gireceğinden etkisini daha güzel görebilirsiniz. Ayrıca eğer saç uçlarınızda kırıklar oluşuyor ve elektriklenme yapıyorsa 2-3 günde bir saç uçlarınıza Argan Yağı’ nı uygulayabilirsiniz.

Argan yağının içeriği

E vitamini, Oleik asit, Linoelik asit, Tekoferol, Squqlene, Steroller ve polifenoller” bulunmaktadır.
Sevgili okuyucularımız ilerleyen yazılarda argan yağının tırnak, cilt ve bazı hastalıklarda ki kullanımı hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edeceğim.
Bu ürünü kozmetik firmalarından, aktarlardan, büyük internet alışveriş sitelerinden ve dermo-ecza depolarından temin edebilirsiniz. Piyasa değeri 40 TL ila 55 TL arasında değişiklik göstermektedir

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
abdullah
abdullah
6 yıl önce

Ben bu ürünü ilk arkadaşımın tavsiyesiyle kullanmaya başladım, yazılan yazıdaki gibi etkileri gösterdim tavsiye ederim