Avedien kullananlar , Kullanıcı Yorumları

Avedien Hepimizde olan bir şey vardır buda ilk karşılaştığımızda karşımızda ki kişinin önce el ve ayaklarına daha sonra kılık kıyafetine, saçına ve yüzüne bakarız doğal olarak. Kişinin temiz ve bakımlı olduğuna buradan karar vermeye çalışırız. Günlük yaşamımızda en çok kullandığımız organımız muhakkak ki ellerimiz.  Çalıştığımız iş, evde bulaşık, çamaşır yıkarken sürekli suda kalması ve değişik deterjanlar kullanmamız nedeniyle el ve tırnaklarımız aşırı yıpranmaya maruz kalıyor. Tabii bunun yanında ellerimize gerekli olan günlük veya haftalık bakımı yapmamamız dan dolayı bunlara bizler sebep veriyoruz. Aslında tırnak bakımı oldukça çok basit ve zamanımızı almayan uygulamalarla yapmamız mümkün. Öncelikle sizlere ufak bir hatırlatma da yapmak isterim. Tırnaklarımızı çatlatmadan ve zarar görmeden kesmek istiyorsak  duştan çıkar çıkmaz hemen kesebiliriz. Suyun altında yumuşamış olan tırnaklarımız çok rahatça kesilecektir. Avedien Koruyucu Onarıcı El Ve Tırnak Bakım KremŞampuan Kullananlar , Kullanıcı Yorumları

Size burada AVEDİEN Koruyucu Onarıcı El Ve Tırnak Bakım Kreminin faydalarından bahsedeceğim. İçeriğinde bulunan organik zeytinyağı ve organik greyfurt yağı sayesinde ellerimizi ve tırnaklarımızı gün boyu dış etmenlerden korur ve besleyerek onarımına yardımcı olur. Kuru elleri nemlendirerek yumuşak bir etkiye sahip olmasını sağlar. Diğer ürünlerin çoğu gibi elde kaygan bir his bırakmaz. Cildin dış etkenlerden doğan yıpranmalara karşı koruyarak cildimizde parlaklık ve canlılık kazandırır. Sert tırnak etrafı derisini yumuşatarak besler. Manikür öncesi ve sonrası bakım için kullanılmasında uygundur.

Avedien Koruyucu Onarıcı El Ve Tırnak Bakım Kreminin kullanılması da çok kolay ve az bir zamanımızı alır. Parmağımızın ucuna fındık büyüklüğünde alıp bileklerimizden aşağıya yavaş yavaş yediriyoruz. Tırnak diplerine iyice masaj yaparak yediriyoruz. Gün aşırı yaparsak daha verimli sonuç alırız. Günlük kullanımında da bir sakınca yoktur.

Bu ürünü Petra ürün mağazalarından, internet sitelerinden temin edebilirsiniz. Ürünün fiyatı 20 TL’dir. Tüm okuyucularımızdan yorumlarını bekliyorum.

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments