babys green kullananlar

Bebeklerimiz korumasız birer bireydir. Her zaman bizlere ihtiyaç duyarlar doğal olarak. Bizlerde onlar için en iyisini en güzelini isteriz. Onlar bizim için çok değerlidir. İşte burada sizlere değerli bebeklerimizin genelde en sevmediği ve sürekli sorun çıkarttıkları banyo macerasında sizlere yardımcı olacak bir üründen bahsedeceğim. Genellikle bebekler için kullandığımız şampuanlar için göz yakmaz denir ama muhakkak arada yakan veya kaşıntıya sebep olan birçok ürün bulunuyor piyasada. Baby’ Green tam da bu özellikleri içeren bir üründür. Tabii ki en önemlisi bebeğimizin saçına ve cildine zarar vermeyen tamamen organik sertifikalı bitkisel içeriklerden oluşmuş olmasıdır. babys green kullananlar

İçeriğinde bulunan Mersin suyu, organik Aloe Vera ve Portakal yağı ile bebeğimizin cildini ve saçını derinlemesine nazikçe temizler. Saçlarının nemlenmesini sağlayarak yumuşacık olmasını sağlar. Ayrıca en önemlisi bebeğimizin cildinin olması gereken PH derecesine tam uygun bir üründür. Baby’ Green şampuanın içeriğinde kesinlikle zararlı olan boya, silikon, paraben, SLES ve parfüm  içermez. İçiniz çok rahat bir şekilde bu ürünü kullanabilirsiniz. Birçok organik sertifikaya sahip olmakla beraber  klinik testlerden tamamen onay almış bir üründür.

Baby’s Green’in kullanımıda çok basittir. Bebeğinizi vücut sıcaklığına denk bir suyla iyice ıslattıkdan sonra elinize bir miktar döküp saçına vücuduna hafif masaj yaparak güzelce köpürterek yedirin. Daha sonra iyice durulayın. Gözlerinin yanmadığını gören bebeğimiz bir daha ki banyo sefalarında  kesinlikle sorun yaşatmayacaktır siz annelere.

Bu organik şampuanın içeriğinde; Organik Mersin Suyu, Hindistan Cevizi yağı eldesi, gıda koruyucusu, Bitkisel nemlendirisi, bitkisel gliserin, şeker tensidi, organik Aloe Vera, organik şeker ve Organik Portakal yağı bulunmaktadır. Bu ürünün bebeğiniz için diğer kullanım çeşitlerinden size diğer yazılarımda bahsedeceğim. Baby’s Green şampuanı  organik ürün sitelerinden temin edebilirsiniz. Fiyatı ortalama 25TL’dir. Bu ürünü kullanıp bizlerede yorumlarınız yollarsanız memnun oluruz. Sizlerin yorumu bizler için çok önemli sevgili okuyucularımız.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments