Bioderma Sensibio Maske Kullananlar , Yorumlar

Bioderma ürünlerinin bir çoğunu bazı okuyucularımızın kullandığını biliyoruz. Kullanan arkadaşlarımızın memnuniyeti bizler için çok değerli. Biz burada yeni kullanmayı düşünen arkadaşlara yararlı bilgiler vermeye çalışıyoruz. Bugünde burada sizlere Bioderma sensibo mask‘ın faydalarından bahsedeceğim. bioderma sensibio maske kullananlar Değerli Yorumlarını Sayfamıza bırakabilirler.

Bioderma sensibo mask genellikle hassas, toleransı düşük ciltler ve normalden kuruya dönük ciltler için kullanılan bir üründür. Bu ürün sayesinde cildinizin gerekli nem oranını sağlayıp, cildinizin yatıştırılmasını sağlayabilirsiniz. Cildinizin dış etkenlere karşı daha dayanıklı olmasını sağlarsınız. Cildinizde oluşmuş olan kızarıklığı giderebilir, düşmüş olan tolerans değerini tekrar kazanabilirsiniz. En büyük özelliği ise çok hassas ciltlerde rahatlama ve arındırma yaşamanız mümkündür. Bioderma sensibo mask kesinlikle koruyucu içermez.  Bu sebepten dolayı da cildinizin doğal parlaklığını geri kazanırsınız ve cildiniz nemlenip beslenir. Düzenli kullandığınızda cildiniz yepyeni bir görünüme sahip olacaktır ve cildinizdeki stresi tamamen atacaktır. Bioderma sensibo maskı tüm yaş gruplarının kullanmasında bir sakınca yoktur. Dermatolojik ve klinik olarak test edilmiştir.

Bioderma sensibo maskın kullanımı ve uygulaması da çok kolaydır. Bu ürünü haftada 1-2 defa kullanabilirsiniz. Öncelikle yüz ve boyun bölgenizi duru su ile iyice temizleyiniz. Daha sonra bu bölgelere (göz çevresine gelmeyecek şekilde) kalın bir tabaka şeklinde boşluk kalmayacak biçimde sürünüz. 10 – 15 dakika bekleyiniz. Ardından cildinizde herhangi bir kalıntı kalmayacak şekilde ıslak bir pamuk yardımı ile yada bol su ile iyice temizleyip cildinizi arındırın. Bu ürünün etkisini daha fazla görmek istiyorsanız bioderma’nın her cilt yapısına uygun nemlendiricilerinden sizin cildinize uygun olanını seçerek uygulayın. Böylelikle faydasını daha çabuk göreceğinizden hiçbir kuşkum yok.

Biodrma sensibo maskı piyasadan 65TL İle 70TL arasında temin edebilirsiniz. Tüm kozmetik mağazalarından, eczanelerden, internet alışveriş sitelerinden, Dermo-ecza temin edebilirsiniz. Yukarıda da dediğim gibi kullanan okuyucularımızdan yorum ve önerilerini bekliyoruz.

 

 

bioderma sensibio mask kullananlar

bioderma sensibio mask Yorumlar

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments