Bioderma Sensibio Kullananlar , Kullanıcı Yorumları

Bioderma Sensibio Bayanların vazgeçemediği alışkanlıklar arasında makyaj yapmak en başta gelir. Günlük belli aralıklarla tazelediğimiz, özel günlerde de bunu abartarak yaptığımız bir alışkanlık. En büyük yanlışımızda bu makyajları ya tam temizlemeden ya da hiç ellemeden yatağa giriyor olmamızdır. Buda cildimizde tahmin edemeyeceğimiz kadar tahribatlara yol açmaktadır. Bioderma Sensibio Kullananlar Burda sizlere Bioderma ürünü olan susuz temizleme solüsyonundan bahsedeceğim. Bu ürünü kullanmak elimizi yüzümüzü yıkamak kadar kolay olacaktır. Ayrıca cildimizi temizlerken cilde verdiği yenilenmeyi hemen fark edeceksiniz.

Bioderma Sensibio Nedir ?

Bioderma Sensibio Hakkında Yorumlar ?

 

Tüm cilt tiplerinde hatta hassas ciltlerde de çok rahatlıkla kullanacağınız bir üründür. Cildi yatıştırmaya yarayan, makyaj çıkaran ve hiç bir durulama gerektirmeyen enfes kokulu bir üründür. İçeriğindeki yatıştırıcı özelliğe sahip salatalık özü sayesinde ciltte oluşacak tahrişi önler. Gözenekleri tıkamadığı gibi içerisinde oluşmuş kiri derinlemesine temizleyip dışarı atmasını sağlar. Cildimizin doğal dengesini korumaya yardımcı olur. Cildimizdeki makyajı ve kiri temizlemesine temizler. Yüzde kullanacağımız gibi dudak ve çevresinde,  göz ve göz çevresinde de rahatlıkla kullanabiliriz. Uygulamasında sadece yapacağımız herhangi bir pamuk veya cilt temizleme süngerine bir miktar Bioderma Sensibo Temizleme Solüsyonundan döküp cildin tamamını hafifçe dairesel masajlarla siliyoruz. Pamuk üzerinde herhangi bir kir veya leke kalmayacak şekilde silmeye devam ediyorsunuz. Daha önce dediğim gibi diğer başka durulamaya gereksinim yoktur. İşlem bittikten sonra temiz ve yumuşak bir havlu yardımıyla iyice kurulayın. Bu işlemi haftanın 7 günü sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere uygulayabilirsiniz. Uyandığınızda cildinizdeki farkı sizler de göreceksiniz.

Bu ürünü piyasada ortalama 35 TL ila 45 TL arasında temin edebilirsiniz. Tüm kozmetik firmalarından, eczanelerden, internet kozmetik mağazalarından temin etmeniz mümkündür. Eğer bu ürünü kullanan okuyucularımız varsa yorumlarını bizlerle paylaşırsa çok seviniriz. Sizlerin yorumu bizler için çok değerli.

 

bioderma sensibio kullananlar
bioderma sebium kullananlar
bioderma sensibio ar kullananlar
bioderma sensibio ds kullananlar
bioderma sensibio forte kullananlar
bioderma sensibio rich kullananlar
bioderma sensibio tolerance kullananlar
bioderma sensibio light kullananlar
bioderma sensibio eye kullananlar
bioderma sensibio mask kullananlar

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments