Clinique pep start hydroblur Kullananlar , Kullanıcı Yorumları

clinique pep start hydroblur Yılların yağlı ciltlisi olarak nemlendiricilere çok önem vermezdim. Kullanırdım ama hep bölük pörçük. Cilt yağlı olunca nasıl olsa kendi kendine yetiyor hesabı. Yaş kemale erse de her ne kadar, kırışıklıklar hala piyasa da yok çok şükür, bunu da biraz yağlı cildime bağlıyorum. Geçenlerde bir baktım, evde duran on yüz milyon yüz kremini bir şekilde bitirmişim, zaten sevmediğim yüz kremlerini de el-ayak kremi yapıyorum. clinique pep start hydroblur Kullananlar değerli yorumlarını sitemize bırakırlarsa seviniriz.

Clinique Türkiye online sitesini çok seviyorum. Mağazalara göre daha çeşitli ürünler ve güzel kampanyalar oluyor. Bunu alana şu numuneler hediye mevzuu da bol. Clinique Pep-start Hydroblur nemlendirici de yeni sayılır, ama cildime uyup memnun kalıp kalmayacağımı bilemediğim için bu tip kremlerde önce travel-size boyları tercih ediyorum. Bu boylar bitip de memnun kalırsam tam boyunu alıyorum. Böylece ürünler elimde ziyan olmuyor ve kullanmayacağım bir ürüne fazla bütçe ayırmamış oluyorum. Clinique sitesinde kampanya vardı. Hydroblur’un küçük boyunun olduğu bir Clinique hediye setini aldım, bir ruj aldım, onların yanında da Clinique Pep-Start‘ın başka bir küçük boyunu birkaç ufak boy ürünle birlikte hediye ettiler.
Clinique Pep-Start Hydroblur‘u hemen denemeye başladım. Açıkçası daha su bazlı bir ürün bekliyordum ama sürerken dokusu biraz yoğun bir ürün.
Sürdüğümde sanki ciltte katman katman kalacak gibi görüntü bir an ama sonra sürer sürmez ciltte hızlıca emildi ve katman oluşturmadı, bitişi de yağlı olmadı ve cildim mat kaldı. Yeterli nemlendirme+matlık oldu mu kremler bana şahane.
 Açıkçası ben üründe aradığımı buldum. Zaten elimdeki ufak boylar da bitmek üzere. Tam boyunu düşünmeden alacağım, işini yapan, güzel bir nemlendirici.

clinique pep start hydroblur Kullananlar
clinique pep start hydroblur Kullanıcı yorumları
clinique pep start hydroblur yorumlar

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments