com vitexia 60 kapsül kullananlar

Com Vitexia 60 Kapsül Kullananlar  

Sayfamızda Com Vitexia 60 Kapsül kullananlar ve kullanmak isteyenler için hem görüş paylaşma olanağı hem de fikir edinme fırsatı bulunmaktadır. Com Vitexia 60 Kapsül bilgileri hakkında fikir sahibi olmak isteyenler için içerik, kullanım şartları ve uyarılar yazımızda yer almaktadır.

Com Vitexia 60 Kapsül İçinde Yer Alanlar

 

Com Vitexia 60 Kapsül içinde yer alanlar arasında 150 miligram Donq Quai Root, 100 miligram Turnera, 25 miligram Black Cohosh Root, 25 miligram Vitex Agnus Castus Meyvesi, 100 miligram motherworth yaprağı bulunmaktadır. Ayrıca 25 miligram Siberian Ginseng Root, 25 miligram Horny Goat Weed Herbal, 450 miligram C Vitamini, 5 miligram Hesperidin  kapsül içinde bulunmaktadır.

 

Com Vitexia 60 Kapsül Kullanım Şekli

 

Com Vitexia 60 Kapsül kullanım şekli şu şekilde ifade edilmektedir:  Sabah ve akşam birer kapsül olacak şekilde günde iki kapsül kullanılması gerekmektedir.

 

Com Vitexia 60 Kapsül Kullanım Süresi

Com Vitexia 60 Kapsül Kullanım süresi ise en az 3 ay olarak belirtilmektedir. En fazla kullanılabilecek süre 6 ay olarak ifade edilmektedir.

Kutu içinde 60 kapsül bulunmaktadır. Bir kutu 1 ay süre ile kullanılabilir şekilde hazırlanmıştır.

Com Vitexia 60 Kapsül İçin Uyarılar

Com Vitexia 60 kapsül için uyarılar arasında ürünün ilaç olmadığı ifade edilmektedir. Bu nedenle hastalıkların tedavi edilmesi ya da engellenmesi amacıyla kullanılması mümkün değildir.

Com Vitexia 60 kapsül kullananlar görüş belirtirlerse Com Vitexia 60 kapsül kullanmak isteyenler için bir referans oluşturmuş olacaklardır.

Görüşleriniz bizim için kıymetlidir, lütfen paylaşmaktan çekinmeyin!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Erdem
Erdem
6 yıl önce

Merhaba bu ürünü kullanan varmı