Dermaderm Argan Yağı Özlü Şampuan Kullananlar

Hepimizin ortak yaşadığı sorunlar bulunmaktadır. Hemen hemen hepimizin yaşadığı ortak sorun da saçlarımızla ilgili olanıdır. Mevsim değişiklikleri, çevresel etkiler, hava kirliliği, klorlu sular daha bir sürü sebepler. Bu sebeplerle baş etmek birazda bizim elimizde. Bunun içinde önce kullandığımız şampuanı doğru seçmeliyiz. DERMODERM ARGAN YAĞI ÖZLÜ ŞAMPUAN Kullananlar yorum kısmına bırakabilir fikirlerini

  • Saçımızda kullandığımız şampuanın öncelikle saça bakım yapacağından emin olmalıyız. Burada size anlatacağım ürün de tam bu özelliklere sahip bir üründür. Saçlarımızın yıpranmış, kırıklar oluşmuş ve cansız bir görünümü varsa size Dermodem argan yağı özlü şampuanı  öneriyorum. Bu ürün tamamen bitkisel yağlar ve vitamin içerikli bir üründür.
  • Faydaları: Saç derisini tamamen beslediği için saç derisinin kuvvetlenip güçlenmesine sebep olacağından dökülmede gözle görülür bir  azalma olacaktır. İçeriğindeki yağ sebebiyle saçlarda ve saç derisindeki nemi arttırır. Böylelikle hem daha hızlı uzama hemde daha canlı  ve parlak bir görünüm elde edersiniz. Kırılmaların yok olduğunu ve daha dolgun bir saç görüntüsüne kavuşacağınızı söyliyebilirim. Kısaca bu ürünü kullandığınızda sizlerde saçlarınızla gurur duyabilirsiniz. Ayrıca her saç tipi için kullanacağınız bir şampuandır.
  • Kullanım şekli : En başta söyleyeyim ki günlük kullandığınız şampuanlar gibi bol bol köpürmesini beklemeyin. Tamamen bitkisel bir  ürün  olduğundan az köpürmesi çok doğaldır. Saçımız tamamen duru suyla iyice akıtıcaz. Ardından saç uzunluğunuza göre kendiğiniz ayarlıyarak bir miktar avucunuza döküp iyice önce saç diplerinize ardından tüm saçınıza masaj yaparak uygulayın. Bu işlemi 2 kere tekrarlıyabilirsiniz. Ardından iyice durulayın. Eğer saçlarınızda taranma sorunu yaşıyorsanız ileriki yazılarımda size anlatacağım Dermoderm  argan yağı özlü krem veya sütünü kullanabilirsiniz.
  • İçeriği :      Argan ağacından üretilen bitkisel Argan özü ve esansiyel yağlar, E vitamini  içermekdedir.
  • Sizlerinde bu ürünü kullanıp bana yorumlarınızı göndermenizi bekliyorum. Bu ürün piyasada 16 TL ila 22 TL arası satışlarda sunulmakdadır.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Esra
Esra
6 yıl önce

gerçekten çok müthiş bir şampuan ben kullandım