Florame Kullananlar , Kullanıcı Yorumları

Sizlere anlatacağım yüz maskesinin tüm cilt tipleri için uygun olanı vardır. Ben burada sizlere en çok sorun yaşayan  yağlı ve sorunlu karma ciltler için uygun olanını anlatacağım. Bu ürün kadın ve erkek için kullanılabilmektedir. Yağlı ve karma ciltlerin ortak sorunu, ciltte sürekli siyah nokta oluşumu, geniş gözeneklerin açılması, yüz – göğüs – sırtta sivilce çıkması ve cildin sürekli parlamasıdır. Bu tip cilde sahip olanların nemlendirici kullanmaması, lifli gıdalar tüketmesi ve sürekli bakım yapması gerekmektedir. Florame Organik Purete Arındırıcı Yüz Maskesi içeriği tamamen organik olması sebebiyle yapılacak bakım için uygundur. Yapılan klinik araştırmalar sonucu herhangi bir yan etkisi bulunmadığı ispatlanmıştır. Florame Kullananlar değerli yorumlarını sayfamıza bırakabilirler.

Florame Organik Purete Arındırıcı Yüz Maskesini haftada iki kere yüz ve boyun bölgesine uygulamanız yeterli olacaktır. Yüzünüzü duru suyla yıkayıp iyice duruladıktan sonra göz çevresine gelmeyecek şekilde yüz ve boyuna hafif masajla uygulayın. 5 dk. bekledikten sonra tekrar  hafif ılık suyla durulayın. Bu ürün sayesinde yüzünüzde oluşan parlama gidecek ve cilt tekrar yenilenmeye başlayacaktır. Gözenekleriniz açılarak siyah noktalardan kurtulacaksınız. İçeriğinde bulunan beyaz ve yeşil kil sayesinde cildinizi yumuşatıp canlılık kazandıracaktır. Ayrıca cildinizin nem oranını da korumuş olacaksınız. Sivilce ve akneleriniz de gözle görülür bir azalma kaydedeceksiniz.

Bu yüz bakım maskesinin içeriğinde herhangi silikon, sentetik renk, koku ve GDO içeriği bulunmamaktadır. Ambalajları bile %100 geri dönüşümlüdür.

Florame organik yüz bakım maskesinin içeriğinde; tamamen organik esansiyel yağlar, su, organik hercai menekşe, limon kabuğu yağı, su, aloe yaprak suyu, siyah frenk üzümü, ahududu yağı, lavandula yağı, viole özü, portakal kabuğu yağı ve vitaminler bulunmaktadır. Bu ürünü internet üzerinden organik ürünler satan mağazalardan ve organikecza depolarından temin edebilirsiniz. Bu ürünü dener ve bizlere yorumlarınızı bildirirseniz çok memnun oluruz. Sizlerin yorumu bizler için çok değerli sevgili okuyucularımız.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments