kullaniciyorumlarimiz.com kişisel bakım, kozmetik, Telefon , bilgisayar , Televizyon Gibi Elektrik , Elektronik Ürünlerle ilgili bütün  alanlarda kullanıcı görüşlerine dayalı içerik sunmayı hedeflemiş bir mecradır.

Sitemize ürün eklemek, reklam vermek,  yorumlarla ilgili görüş – şikayet bildirmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Her bildirim dikkatle okunmaktadır.

Sitemizde yapılan tüm yorumlar yorum yapanların sorumluluğundadır. kullaniciyorumlarimiz.com olarak herhangi bir sorumluluğumuz bulunmamaktadır.

Sitemizde yer alan tüm makaleler 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu ile koruma altındadır. Ayrıca içeriklerimiz uluslararası DMCA’ye kayıtlı ve koruma altındadır. İzinsiz kullanım halinde ihtarda bulunulmaksızın her türlü yasal mecrada hakkımızı arayacağımızı bilmenizi isteriz.

Sitemizde bulunan özellikle tıbbi konularla ilgili yazı ve görüşler hiçbir şekilde konusunda uzman kişiler tarafından yazılmamıştır, bu bilgiler, kullananlara ulaşabilmek adına editörler tarafından derlenmektedir. kullaniciyorumlarimiz.com hiçbir zaman sadece internet üzerinden alınan bilgilerlerle sağlık tavsiyesi almayı tavsiye etmez ve bu konuda oluşabilecek herhangi bir sorunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Sitemizde bulunan görseller internet üzerinde telifsiz paylaşımlar üzerinden derlenmektedir. Bu yüzden sitemiz hiçbir yasal yükümlülüğe tabi tutulamaz. Herhangi bir görselde resmi olarak bir hak sahibiyseniz ve bu görsellerin kaldırılmasını isterseniz bize info@kullaniciyorumlarimiz.com adresinden ulaşabilirsiniz.

2 cevaplar

Yorumlar kapalı.