Lavera organik nemlendirici bebek kremi 75 ml kullananlar

 

LAVERA ORGANİK BEBEK Kremi Bebeklerimiz bizim için çok değerlidir. Onlar korumasızdır ve bizlere ihtiyacı vardır. Onlar içinde bizler herşeyin en iyisini, en güzelini isteriz. Bu sebeple dikkat etmemiz gereken önemli hususlar vardır. Bu sayfamızda sizlere bebeklerimizin cildi hakkında faydalı olacağına inandığım bir üründen bahsedeceğim. LAVERA ORGANİK BEBEK Kremi Kullananlar Değerli Yorumlarını Sayfamıza Bırakabilirler

  • Bebeklerimizin cildi yetişkinlerin cildine göre daha az nemlidir. Su her zaman nem ihtiyacını karşılar diye bilinir. Maalesef ki bebeklerde bu yetersiz kalıyor.
  • Bebeklerin cildinin daha az nemli olmasından dolayı suyu daha çok emiyor ve neme daha çabuk ihtiyaç duyuyor. Daha da önemlisi kullanılan bez bölgesindeki temizlikte sadece su burada oluşabilecek bakterilere yeterli olamaz. Buradaki bakterileri temizleyebilmek içinde birçok sabun ve temizleyici kullanıyoruz.
  • Buda bebeğimizin hassas cildine zarar vererek tahrişlere yol açıyor. benim burada size bahsedeceğim Lavera Krem tam da bebeğimiz için uygun bir üründür.
  • İçeriğinde bulunan organik zeytin ve ayçiçek yağı, gece sefası sayesinde bebeğimizin cildine gerekli olan nemi kazandırmaya ve cilde bakım yapmaya destek olur. İçeriğindeki Çinko oksit sayesinde de ciltte oluşan tahrişi azaltır ve diğer oluşacak yaralar için koruyucu bir etkendir. Tamamen kokusuz bir üründür.
  • Lavera Organik Bebek kokusuz nemlendirici krem ayrıca yetişkin ciltler için de kullanıma uygundur. Hamilelik sırasında masaj ve bakım için de çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.
  • Bu ürün 75 ml.liktir. Piyasa fiyatı 33 TL ila 40 TL arasında bulunan bu ürürnü, eczanelerde, ekoorganik mağazalarında, organik kozmetikçilerde ve büyük internet mağazalarından temin edebilirsiniz.

Lavera Organik Bebek Kreminin içeriğinde; hindistan ceviz yağı, shea yağı, kanola yağı, gece sefası yağı, ay çiçek yağı, soya yağı, çinko oksit, zeytin yağı, meyve yağları, su ve C vitamini bulunmaktadır.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments