Loreal Paris Saf Kil Arındırıcı Jel Kullananlar , Kullanıcı Yorumları

Loreal paris saf kil arındırıcı jel  150 ML olarak satışa sunulmaktadır. Hem yüz yıkama hem maske şeklinde kullanılabilen Jel İçerisinde bulunan özellikleri sayesinde Cildinizin temiz ve güzel görünüme kavuşmasını sağlar. Cildinizin pürüzsüz bir görünüm elde etmesine ve cildinizin temizlenmesi için üretilmiştir. Loreal paris saf kil arındırıcı jel Kullananlar değerli yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Loreal paris saf kil arındırıcı jel Özellikleri:

  • Cildinizin Temizlemesi
  • Cildinizi arındırır
  • Fazla yağlardan kurtulmanızı sağlar.

Loreal paris saf kil arındırıcı jel Fiyatı:

  • 14 TL den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Loreal paris saf kil arındırıcı jel Kullanımı:

 

Yüz yıkama jeli olarak kullanırken diğer temizleme ürünlerindeki gibi suyla köpürttüm ve duruladım.Farklı olarak diğer diğer yüz yıkama ürünleri kadar köpürmüyor.Durularken bende tam olarak arınmamış bir his bıraktığı için bol suyla yıkadım.Ama sevdiğim bir özelliği,diğer yüz yıkama jelleri kadar sert olmadığı için cildi kurutup germiyor.

Maske olarak kullanırken ise normal maskeyi uygular gibi tüm yüzüme uygulayıp kuruduğunda duruladım.Yüz yıkama jeli olsa da yapısı sayesinde diğer kil maskeleri gibi yüzde duruyor ve bir süre sonra kurumaya başlıyor.Maskeden sonra cildi çok duru ve yumuşak yapıyor.Ertesi gün ise cildimin daha arınmış ve canlı durduğunu gözlemledim.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments