Loreal Paris Saf Kil Detoks Maske Kullananlar

Loreal Paris Saf Kil Detoks Maske 3 kil çeşidi ve kömürden oluşan detoks etkisi sunan bir maskedir, bu maske cilde canlılık ve renk katmaktadır. Bu maskede bir kavanoz da 50 ml’den oluşan maske bulunmaktadır, Bir pakette 10 kullanımlık maske vardır. Loreal Paris saf kil detoks maskesi kolay uygulanabilen ve sürülebilen çok kolay bir şekilde dağılabilen bir maske olup çiçek kokuludur. Bu maskenin rengi gri olup fırça ile uygulanılması tavsiye edilmektedir. Üstelik nu maskenin temizlenmesi de oldukça kolaydır. Loreal Paris Saf Kil Detoks Maske Kullananlar  Değerli yorumlarını bırakırlarsa satın alacak kişiler faydalanmış olacaktır.

Bu maskede 3 kil bulunmaktadır, bunlar:

Arı kili: Yüzde bulunan fazla yağı almaktadır.

Montmorillont kil: Cilt kusursuzlaştırma amacı ile kullanılır.

Ghassoul kilCildi temizleme özelliği bulundurur.

Bu kil maskesi düzenli kullanıldığı takdirde siyah nokta sorununu oldukça çok azaltmaktadır aynı zamanda sivilce sorununu da iyi gelmektedir.  Bu ürün hafta da en az 2 veya 3 kez kullanılmalıdır.

Kullanımı: İnce bir şekilde sürdükten sonra  maskenin mutlaka yüzünüzde açık gri renge gelmesini beklemeniz gerekiyor bu sırada maske de kuruma işlemi gerçekleşiyor bu nokta da yüzünüzde gerginlik hissetmeniz normal olacaktır. Bu kuruma işlemi yaklaşık olarak 15 veya 20 dakika olmalıdır. Maskede kuruma gözüktükten sonra  ılık su ile ıslatılarak nemlenmesi sağlanır.  Maskede yumuşama olduktan sonra dairesel hareketler yaparak maskeyi yavaş yavaş temizlemeniz gereklidir.

Belirgin Etkileri: 

  • Siyah nokta görünümünde oldukça çok azaltma işlemini gerçekleştiriyor.
  • Ciltte oluşan lekeleri azaltmaktadır.
  • Cildi aydınlatarak, renklendirmektedir.
  • Yağlı ciltlerde yağ oranını azaltmaktadır.
  • Cildi temizler.
  • Sivilceleri azaltır.
  • Gözenekleri sıkılaştırır.

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments