lustral kullananlar, kullanıcı yorumları

Lustral Kullananlar, Kullanıcı Yorumları

Antidepresan sınıfında yer alan Lustral, depresyon tedavisinde kullanılan ilaçlardan bir tanesi… Sayfamızda Lustral kullananlar tarafından yapılmış olan kullanıcı yorumlarını ilaç özelliklerinin bulunduğu yazımızın altındaki yorum kısmından takip edebilirsiniz.

Lustral kullanmaya başlayacak olup da ilaç özellikleri hakkında firmanın verdiği bilgilerden öte ilacı kullananların görüşlerini merak eden kişiler için sayfamız referans olarak görülebilir. Bu nedenle daha önce depresyon tedavisi amacıyla Lustral kullananlar, görüşlerini paylaşarak yeni kullanıcılara birincil ağızdan bilgi verebilirler. Şimdi gelelim ilacın özellikleri, içeriği, kullanımı ile ilgili bilgilere…

Lustral İle Tedavi Edilen Hastalıklar

Lustral ile tedavi edilen hastalıklar arasında:

  • Depresyon,
  • Obsesif Kompulsif bozukluk,
  • Agorafobi,
  • Sosyal fobi,
  • Panik bozukluk,
  • Travma sonrası stres bozukluğu,
  • Premenstrüel disforik bozukluk yer almaktadır.

Lustral Hakkında Önemli Bilgiler

Lustral hakkında önemli bilgiler içinde Lustral kullanan kişileri ilgilendiren en önemli kısım, ilacın alkol ile birlikte alınmaması gerektiğidir.

Lustral kullananlar üzerinde kilo almaya sebep olacak bir etki bulunmadığı da ayrıca ilaç özellikleri içinde belirtilmektedir.

Lustral, 18 yaşından küçük kişilerde de kullanılabilmekte ancak yetişkinlere oranla daha düşük dozda verilmektedir.

Lustral Kullanımı

Lustral kullanımı, hastalara doktorun tavsiye ettiği dozda olmalıdır. Unutulan ilaç dozu yerine ertesi gün fazla alınması tavsiye edilmemektedir. İlaç prospektüsünde yer alan herhangi bir yan etki ile karşılaşıldığında vakit kaybetmeden doktora danışılması ve ilacın kullanılmaması önerilmektedir.

Lustral kullananlar, kullanıcı yorumları başlığı altında verdiğimiz bu bilgiler üretici firma tarafından belirtilmektedir. En doğru bilgi Lustral kullanan kişiler tarafından yapılan yorumlarda yer alacaktır.

 

4 2 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments