Moringa Tea Kullananlar , Kullanıcı yorumları

Moringa tea Zayıflama çayı olduğu iddia ediliyor , hakkında herhangi bir bilimsel çalışma bulunamamıştır. Bir çok satış sitesi bulunmamaktadır. hangisi resmi web sitesi belli değildir . Bu tarz ürünleri kullanırken doktor kontrolünde kullanınız. Her site farklı fiyatlarla ürünü satmaktadır. kimin ne olduğu belli değildir. Kimisi 19 TL ye satarken kimisi 60 TL ye satmaktadır.  Moringa tea içerisinde 18 ile 20 adet poşet çay bulunmaktadır. Bitki yapraklarından üretildiği söyleniyor  Ellerinde Gerçek bilimsel kanıtlanmış bir belge bulunmamaktadır. Moringa Tea kullananlar var ise değerli yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Fiyatı:

  • Bütün sitelerde değişkenlik gösteriyor hangisi orjinal belli değildir. 20 TL’den başlayan fiyatlarla Satışa sunuluyor.

Moringa Tea Özellikleri:

  • Alınan Moringa Teanın Orjinal olduğundan emin olun  Bitki yapraklarından üretildiği iddia ediliyor Kesin bilgi değildir. Herhangi bir klinik deneyleri mevcut değildir

Kullanımı:

  • Tavsiye edilen Kullanımı Öğle yemeğinden 30 dakika sonra ve akşam yatmadan günde 2 defa kullanabilirsiniz. bir bardak suya karıştırıp ardından 5 dakika demledikten sonra tüketin.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments