Organicum güneş kremi Kullananlar , Kullanıcı Yorumları

    ORGANİCUM GÜNEŞ Kremi

Güneş ışınlarının cildimize verdiği zararları bilmeyenimiz yoktur. Güneşlenirken genelde güneş kremi kullanıyoruz. Fakat güneş kremi kadar güneş losyonununda faydası bir o kadar önemlidir. Genellikle en çok çocuklar ve çok açık tenli insanlar güneşten çok daha çabuk etkilenir. Sizlere bahsedeceğim Organicum güneş losyonu her cilde uygunluğu gibi açık tenli kişilere ve çocuklarımıza içimiz rahat kullanabileceğimiz organik bir üründür. Bu losyonu vücudumuz dışında yüzümüzde de çok rahatlıkla kullanabiliriz. Organicum güneş kremi Kullananlar

  • Organicum güneş losyonu ayrıca güneş ışığından dolayı oluşan leke ve kırışıklıklar için laboratuvarlarda test edilmiş ve onaylanmıştır. 50 faktör korumaya sahip olup cildi yeniler. Herhangi bir parfüm içermemektedir. Suya dayanıklı olup ayrıca herhangi bir renklendirici kullanılmamıştır. Tüm yaş kriterlerinde kullanılacağı gibi çocuklarımızdada içimiz çok rahat bir şekilde kullanabiliriz bu ürünü.  Dermotolojik olarak test edildiğinden herhangi bir alerji veya yan etkisi bulunmamaktadır.
  • İçerisinde bulunan organik Shea Butter sayesinde cildin doğal yapısını korur ve cildi yeniler. İçeriğindeki B5 vitamini sayesinde de cildi onarır ve güneşin cildimizde yarattığı kırışıklık ve lekelere karşı tam koruma sağlar. Sadece yaz mevsiminde değil tüm mevsimlerde bu ürünü çok rahat bir şekilde kullanabiliriz. Ayrıca güneşlenirken kullandıktan sonra duş alıp tekrar sürebilirsiniz. Buda bütün gün vücudnuzun korunması demektir.
  • Organicum güneş losyonunun içerisinde; lavanta, kayısı çekirdeği, zeytin, portakal yağları, defne, B5 vitamini, Shea Butter,
  • Organicum güneş losyonu kullanımı: Güneşe çıkmadan 20 dk. önce tüm vücuda ve yüzümüze ince bir şekilde uygulayınız. Deniz veya havuza girip çıktıkdan sonra tekrar uygulamanıza gerek yoktur. Duşunuzu aldıktan sonra iyice kurulandıktan sonra tekrar uygulayabilirsiniz.
  • Bu ürünü tüm ecza depolarından, Büyük internet alışveriş merkezlerinden, organik dermo ürün satıcılarından temin edebilirsiniz.
  • Tüm yorumlarınızı bekliyorum. Sizin yorumlarınız bizim için çok değerlidir sevgili okuyucularımız.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments