Organicum Organik Hidrosollü Şampuan Kullananlar , Kullanıcı Yorumları

Saçlarımız dış görünüşümüzü etkileyen güzelliğimizi tamamlayan bir vasfımızdır. saçlarımızda görünümü düzgün, parlak ve kolay taranabilen özellikleri taşıyorsak sağlıklı bir saça sahibiz demektir. Bazı hastalıklar, çevresel etmenlerin sayesinde bozularak saçlarımızda sağlıksız bir görüntü, dökülme, kırılma mat bir görüntü ortaya çıkıyorsa kesinlikle saçlarımızda büyük sorun var demektir. Saçlarımızın yapısında bulunan su, keratin, yağ veya pigmentlerden birinin azalması bile sorunun başlıyor olması demektir. Bunun içinde sizlere bu ürünü anlatacağım. Saçın gerekli tüm ihtiyacını Organicum Organik hidroselli şampuandan temin edebilirsiniz. Organicum Organik Hidrosollü Şampuan Kullananlar , Kullanıcı Yorumları

Organicum organik hidrosollü şampuanın yapılmış olduğu klinik testler sonucunda 8-12 yıkama sonucunda saç dökülmesine karşı etkinliği ve güvenirliği kanıtlanmıştır. Sürekli saç boyama ve saça uygulanan balyaj veya diğer ilaç katkılarından dolayı oluşan yıpranma veya yanma gibi etkilerden içeriğinde bulunan organik bitki özleri sayesinde kurtarır ve tekrar sağlıklı bir görünüm ve gözle görülür bir canlılık sağlar. Kepeklenme, kaşıntı, sivilce, pullanma,dökülme,kırılma ve egzama gibi rahatsızlık kadın ve erkekte de ortak sorundur. BU şampuan tüm bu sorunları ortadan kaldırmaktadır. Doğum sonrası saç dökülmesinde çok etkili bir üründür. Saçların daha hızlı uzamasını sağlar ve daha gür  saç çıkmasında etkilidir.

Organicum organik hidrosollü şampuanın içerisinde sadece organik bitkilerin içerdiği doğal mineraller (zeytin, ceviz, argan, avokado, üzüm çekirdeği yağı) ve A,C,E ve B vitaminler bulunmaktadır. Kesinlikle renklendirici, SLES, silikon, parapen ve sentetik extratlar içermez.

Organik hidrosollü şampuanı saçımızı iyice ıslattıktan sonra saç uzunluğumuza göre bir miktar avcumuza koyup saç diplerinden itibaren dairesel hareketlerle 2-3 dk. iyice yedirip köpürtün. Daha sonra çok sıcak olmayan suyla iyice durulayın. İsteğe bağlı bu işlemi 2 kere yapabilirsiniz.

Organicum organik hidrosollü şampuanı Organicum mağazalarında, internet alışveriş mağazalarında, dermoecza depolarında ve organik bakım ürünü satan tüm mağazalardan temin edebilirsiniz. Bu ürünü diğer yan ürünleriyle (maske vs.) kullanırsanız daha çok etkili bir sonuç alacağınızdan hiç kuşkum yok. Sevgili okuyucularımız sizlerden yorum ve değerlendirmenizi bekliyorum.

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments