Pharmaton Kapsül Kullananlar

Pharmaton 30 Kapsül günlük hayatın stresi içinde kişilerin kendini daha dinamik hissetmeleri için üretilmiş olan bir gıda takviyesidir. İçinde bulunan 30 adet kapsül bir ay boyunca kişilere ihtiyaç duydukları enerjiyi vermektedir. Pharmaton 30 kapsül kullananlar ve ürün hakkında yorum yapmak isteyenler için hazırlanan sayfamızda sizin görüşleriniz son derece önemlidir.

Ürün içeriği hakkındaki detayların da yer aldığı yazımızda Pharmaton 30 kapsül kullanmak isteyen kişilere yönelik bilgiler yer almaktadır.
Pharmaton 30 Kapsül Multivitamin, mineral ve ginseng özlü bir gıda tavsiyesi olarak ifade edilmektedir.

Pharmaton 30 Kapsül İçeriği: 11 vitamin, 7 mineral ve ginseng.

Pharmaton 30 Kapsül Günlük Kullanım Şekli ve Dozu

  • Pharmaton 30 Kapsül Günlük Kullanım Şekli ve Dozu, yetişkinlerde, çocuklarda ve yaşlılarda farklılık göstermektedir.
    Yetişkinler için önerilen günlük doz, genellikle kahvaltı ile birlikte ve yiyeceklerle alınacak olan 1 kapsül şeklinde ifade edilmektedir.
  • Çocuklar için belirtilen uyarı, 12 yaşın altındaki çocuklarda ürünün kullanımının uygun olmamasıdır.
  • Yaşlılar için belirtilen özel bir doz bulunmamaktadır.
  • Ayrıca Pharmaton 30 kapsül gıda takviyesi içinde yer alan bir diğer uyarı ise ürünün bir ilaç olmadığıdır. Bu sebeple herhangi bir hastalığın tedavisi için kullanılması uygun bulunmamaktadır. Bunun dışında ürünün bir gıda takviyesi olduğu ve öğün yerine geçmediği de belirtilmektedir.
  • Pharmaton 30 Kapsül kullananlar, Pharmaton 30 Kapsül kullanıcı yorumları yazmayı ihmal etmezlerse üründen diğer kişilerin de yararlanmasına yardımcı olabilirler.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments