Prozac Kapsül Kullananlar, Kullanıcı Yorumları

Antidepresan kategorisinde yer alan ilaçlardan biri olan Prozac olarak bilinmektedir. Prozac kapsül kullananlar, ilaç özellikleri hakkında merak ettiklerini yazımızda bulabilirler.

Ayrıca daha önce Prozac kapsül kullanmış olan ve ürün hakkında görüş belirten kişilerin yorumlarından da yararlanmak isteyenler sayfanın alt kısmındaki yorumlara göz atabilirler. Prozac kapsül kullananlar için araştırdığımız ürün özellikleri, içeriği, kullanımı farklı alt başlıklar halinde yer almaktadır.

Prozac Kapsül Kullanımı

Prozac kapsül kullanımı aç ya da tok fark etmeksizin bir bardak su ile önerilmektedir. Prozac kullananlar, doktorun tavsiye ettiği dozdan fazla ilaç almaktan kaçınmalıdır.

Prozac Kapsül İçeriği

Prozac kapsül içeriği, Fluoksetin hidroklorür etken maddesinden oluşmaktadır. İçeriğinde yer alan diğer bileşenler hakkında fazla bilgi bulunmamaktadır.

Prozac Kapsül Özellikleri

Prozac kapsül özellikleri arasında:

Majör depresyon tedavisinde kullanıldığı,

Obsesif Kompülsif Bozukluk tedavisinde kullanıldığı,

Bulimia Nevroza yani yemekten sonra kendini kusturmaya çalışma hastalığının tedavisinde kullanıldığı,

Disforsik Bozukluk diye adlandırılan adet öncesinde görülen sinirli ruh hali, yoğun üzüntülü olma durumu, öfkelilik hali ve buna eşlik eden fizyolojik rahatsızlıkların tedavisinde kullanıldığı bilinmektedir.

Prozac kapsül özellikleri içinde ayrıca Serotonin hormonu salgılanmasını sağlaması ve panik atak, uyku bozuklukları, öfke patlamaları gibi sorunların giderilmesi de bulunmaktadır. Prozac kapsül kullanan kişiler, yaşadıkları ruhsal sıkıntılardan kurtulabilmektedir. Prozac kapsül hakkında yazımız içinde yer alanlar üretici firma tarafından belirtilen özelliklerdir. Prozac kapsül kullananlar tarafından yapılan yorumlar, ilacı kullanacak olan kişilerin en gerçekçi yorumlara ulaşmasını sağlamaktadır. Bu nedenle ilacı kullanmış olan kişiler, değerli yorumlarını bırakmayı esirgemezlerse diğer kullanıcılar için faydalı bir iletişim akışı sağlanmış olacaktır.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments