Psodex Gündüz Kremi Kullananlar

Psodex Gündüz Kremi, etkin formülü sayesinde cildinizdeki kuruluğun giderilmesini sağlar Psodex Gündüz Kremi 200 ml içeren kavanozlarda satılmaktadır. İçeriğindeki bitkisel özler cilt hücrelerinde yenilenme sağlar. Gündüz bakım kremlerindendir. Tüm ciltlerde güvenle kullanılabilir.  İçerikteki maddeler, klinik deneyler ve diğer araştırmaları hakkında bilgi bulunamamıştır. Psodex Gündüz Kremi kullananlar var ise değerli yorumlarını sitemize bırakarak diğer kullanmak isteyen bireylere faydalı olabilirler.

Fiyatı:

  • 77 TL’den başlayan fiyatlarla. Satışa Sunulmaktadır. Daha Ucuzunuda Bulabilirsiniz Fiyatı daha uyguna bulunabilecek siteler mevcuttur. Ortalama Fiyatı bu şekildedir.

Psodex Gündüz Kremi Özellikleri:

  • İlaç değildir. Cilt bakım ürünüdür. Hastalıkları tedavi edemez. Tüm cilt tiplerinde kullanılabilir.

Kullanımı:

  • Günde en az bir defa masaj yaparak yedirerek Kullanmanız tavsiye edilmiştir.
  •  kullanımına uygun şekilde az yoğun olarak üretilmiştir. Cildinize ince bir tabaka halinde yeterli miktarda uygulayıp, ürün yüzeyde kayboluncaya kadar hafifçe masaj yaparak sürünüz. En iyi sonuç için kullanıma ara vermeden devam ediniz.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nesrin Yıldız
Nesrin Yıldız
5 yıl önce

Çocukluk arkadaşım tavsiye etti.. Aldığımdan beri herkesi iltifat ediyor, cildimin çok parlak ve güzel olduğunu söylüyorlar. Gören arkadaşlarımın da çoğuna aldık. Memnuniyetle kullanılacak bir ürün, fiyat da çok uygun..