Reginon Kullanıcı Yorumları , Kullananlar

Reginon 21 drajelik ambalajlarda satılan Reginon doğum kontrol hapı, östrojen ve progesteron hormonlarını içerir. Normal reçete ile satılan ilaç, özellikle doğum kontrolü yapmak isteyen ve partneriyle düzenli cinsel ilişki yaşayan kadınlar tarafından kullanılır. Reginon Kullanıcı Yorumlarını sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Reginon Nedir?
Takviye hormonlar sayesinde yumurtlamanın engellenmesini sağlayan ilaç, servikal mukusu koyulaştırarak spermin ovuma ulaşmasına da engel olur.

Reginon Ne İçin Kullanılır?
Rahim içi zarının incelmesine neden olan doğum kontrol hapı, döllenmesi tamamlanmış bir yumurtanın bölgeye yerleşmesinin önüne geçer. Bu sayede muhtemel gebelikler engellenebilir.

Reginon’u Kimler Kullanabilir?
İlk adet dönemini yaşayan her yetişkin Reginon doğum kontrol hapı kullanabilir. Mutlaka doktor tavsiyesine göre başlanılması gereken ilaç 21 gün boyunca düzenli olarak bir miktar su ile tüketilir.

Reginon’u Dikkatli Kullanması Gerekenler Kimlerdir?
Şiddetli şekilde karaciğer yetmezliği yaşayanların yanı sıra, böbrek yetmezliği sorunuyla karşı karşıya olanlar için de kullanım gerekli tetkiklerin yapılmasının ardından başlanmalıdır.

Reginon Nasıl Kullanılır?
Drajeler, pakette öngörülen yönde her gün hemen hemen aynı zaman dilimi içinde alınmalıdır. Birbirini takip eden 21 gün boyunca düzenli kullanım halinde doğum kontrol tedbirleri alınmış olur. Tedavinin ne kadar sürmesi gerektiği konusunda yetkili kişi hekimdir. Bir sonraki pakete 7 gün ara verildikten sonra yeniden başlanır.

Reginon Yan Etkileri Nelerdir?
Reginon içeriğinde bulunan maddelere karşı hassasiyet gösteren bünyelerin bulunması mümkündür. İlacı kullananlar arasında görülen en yaygın şikayetler; duygu durum değişiklikleri, karın ve baş ağrısı, memelerde hassasiyet, kilo alımı ve yüksek tansiyondur.

 

reginon fiyatı
reginon nedir
reginon ne için kullanılır
reginon doğum kontrol hapı kullanımı
reginon ilaç nedir
reginon ertesi gün
reginon yorumları
reginon kullananlar

reginon yorum

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments