Scholl ayak Çatlak Kremi Kullananlar ve Kullanıcı Yorumları

Scholl topuk çatlağı giderici krem Yetersiz nemlendirme, yanlış ayakkabı seçimi, fazla ayakta durmak, aşırı kilo ve düzenli bakım yapmamaktan ayak topuklarındaki çatlakların oluşumuna sebep oluruz. Hele de mevsim yaz ise açık ayakkabı ve terlik giydiğimizde görünen görüntü gerçekten hoş olmuyor. Topuk etrafındaki derinin yarıklar haline dönüşmesiyle topuklarımızda çatlaklar oluşur. Vücudumuzda yeterli nemi sağlayamadığımız da baskı ve kuruluğunda etkisiyle deri çatlamaya başlar. İşte Scholl topuk çatlağı giderici krem içeriğinde bulunan keratin bazlı Active Repair K+ ile derinin tekrar yenilenmesine yardımcı olarak ayakta oluşan çatlakların daha hızlı bir şekilde onarılması için müthiş bir üründür.

Ayaklarımızın derisi fazla ayakta durmaktan ve fazla yürümekten en büyük baskıyı hisseder. Ayağımıza uymayan dar gelen ayakkabılar sayesinde oluşan sürtünmelerde ayak derisinde sertleşmelere yol açtığından ve gerekli bakımı yapmadığımızdan dolayı çatlakların çoğalmasına sebep oluruz. Bu yüzden tüm yükümüzü taşıyan ayaklarımız daha güzel ve özenli bir bakımı haketmiyor mu sizce? Sizlerde bize bu konu hakkında yorumlarınızı buraya yazabilirsiniz.

Scholl topuk çatlağı giderici krem’in kullanılışı

  • *** Öncelikle ayaklarımızı iyice yıkayıp kurulayınız. Topuklarınıza ve ayağınızın kalın derili tüm bölgelerine günde 2 kez uygulayınız. Eğer akşamları evdeyken uyguladığınızda üzerine çorap giyip yatarsanız  School ayak çatlak kremi‘nin içeriğindeki nemlendirici sayesinde çatlak bölgeler daha çabuk yumuşar ve tedavisi daha hızlı olur.
  • Bu kremi kullanmaya başladığınızdan 3 gün sonra gözle görülür düzelme olduğunu sizde göreceksiniz. Topuklarınızın tamamen yumuşak ve pürüzsüz hale geldiğini görmeniz hemen hemen bir hafta sonunda olacaktır. Ayrıca bu krem tamamen kokusuzdur ve çok çabuk emildiği için sizleri uygulama yaparken oyalamayacaktır.
  • Scholl topuk çatlağı kremi ‘ni, tüm eczanelerden, büyük internet alışveriş sitelerinden, kozmetik satış mağazaları ve sitelerinden 15TL ile 20TL arasında temin edebilirsiniz. Eğer sizlerde bu ürünü kullandıysanız vede yeni kullanmaya başlayacaklara fikir vermek isterseniz burada yorumlarınızı bekliyoruz. Sizlerin yorumu bizler için çok değerli.

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments