Sebamed Clear Face Sabun Kullananlar , Kullanıcı Yorumları

Sebamed Clear Face Sabun Cildinizin Pürüzsüz bir şekil almasını sağlayan sabundur. Tüm akne eğilimli cilt türlerinde kullanım için çok uygundur.Sivilcelerden ve siyah noktalardan kurtulmak ve böyle kalmak mı istiyorsunuz ? Sizlerde Sebamed Clear Face Sabun Kullananlardan iseniz yorum kısmına fikrinizi belirtirseniz seviniriz. Sebamed Clear Face Sabun 100 Gram olarak paket şeklinde satılmaktadır.

 

Ürün Özellikleri

  •  Akne eğilimli ciltler için geliştirilmiş akne bakterilerinin artmasını biyolojik olarak engelleyen yumuşak bir jeldir.
  • Aktif nemlendiricili içerikler hyaluronic asit ve aloe vera cildin nem dengesini dengelerken allantoin ve panthenol cildi pürüzsüz kılar, serinletir ve sakinleştir. Clear Face Bakım Jeli yağ, emülsifer ve renklendirici içermez.
  • Tüm akne eğilimli cilt türlerinde kullanım için çok uygundur.
  • Kullanım şekli: Clear Face Bakım Jelini sabahları ve akşamları temizlik ve tonikten sonra kullanınız. Jeli, cildinize ince bir tabaka halinde uygulayınız ve cilt bakımı rutininize devam etmeden önce tamamen emilmesi için bekleyiniz.
  • CLEAR FACE SİVİLCELERE KARŞI DÖRT ADIMLI PROGRAM ! Sivilcelerden ve siyah noktalardan kurtulmak ve böyle kalmak mı istiyorsunuz? O zaman 4 adımdan oluşan bu cilt bakım programını sabahları ve akşamları uygulayın. Tüm Clear Face ürünleri sağlıklı cildin sahip olduğu pH 5.5 değeri ve sivilceler, siyah noktalar ve cilt bozukluklarına karşı savaşan aktif içerikler kullanılarak formüle edilmişlerdir.

sebamed clear face kullanan
sebamed clear face sabun kullananlar
sebamed clear face sabun kullanımı

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments