Solgar chlorella , Kullanıcı Yorumları

Tatlı suda yetişen bir alg türünden üretilen Solgar Chlorella, tıbbi ilaç olarak kan hücrelerinin arttırılması için kullanılan bir vitamin deposudur. İçerisinde hiçbir katkı maddesi, domuz katkısı, şeker, tuz gibi insan sağlığı için zararlı maddelerin olmadığı bir besin deposu olan Solgar Chrolla bağışıklık sistemini güçlendiren bir ilaçtır. solgar chlorella Kullananlar Değerli yorumlarını sayfamıza bırakabilirler.

solgar chlorella Ne İçin Kullanılır?
Solgar Chrolla insan vücudu için son derece yararlı bir takviye ilaçtır. Bu ürünün vücutta beyaz kan hücrelerinin sayısını arttırmak, bağışıklık sistemini güçlendirmek, kurşun ve cıva gibi insan vücudu için zararlı olan malzemelerin vücuttan atılmasını kolaylaştırıcı etkilerinden dolayı kullanılır.

solgar chlorella Kimler Kullanabilir?
Bu takviye edici vitamin vücut için oldukça yararlıdır. Bu yüzden yetişkin olan herkes günlük ölçülere uymak koşulu ile Solgar Chrolla vitamin deposunu kullanabilir.

solgar chlorella Dikkatli Kullanması Gerekenler:
Solgar Chrolla adlı bu ürünü hamilelerin ve bebek emziren annelerin doktor gözetimi olmadan kullanılması önerilmez. Bu yüzden hamileler ve yeni doğum yapmış anneler bu ürünü dikkatli bir şekilde kullanmalı.

solgar chlorella Nasıl Kullanılır?
Solgar Chrolla piyasada kapsül olarak bulunur. Bu kapsüller 200 ml suda eritilerek tüketilmelidir. Günde 3 ana öğünden sonra tüketilmesi gereken Solgar Chrolla vitamin deposunun en fazla 2 ay kullanılması gerekir.

solgar chlorella Yan Etkileri:
İnsan vücudu için çok faydalı olan Solgar Chrolla besin takviyesinin ilk kullanan kişiler üzerinde mide bulantısı, gaz ve mide krampları gibi yan etkiler görülebilir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments