Solgar Cranberry Kullananlar , Kullanıcı Yorumları

Solgar Cranberry With Vitamin C, antioksidan flavonoidler bakımından zengin bir karışımdır. Bu özelliği dolayısı ile zararlı maddelerin vücuttan atılmasını sağlar. Bu ürün vücutta birçok hastalığa çözüm olabilir ancak mutlaka doktor gözetiminde kullanılmalıdır. Solgar Cranberry Kullananlar Değerli Yorumlarını sayfamıza bırakabilirler.

Solgar Cranberry With Vitamin C Ne için Kullanılır?

Vücudunda C vitamini eksikliği olan kişiler bu ihtiyacı kapatmak için solgar cranberry with vitamin c ilacını kullanabilir. Bu ürün sayesinde bulunan bazı maddeler bakteri bölünmesini engelleyici özelliktedir. Dolayısı ile bu ürün sayesinde vücut içinde bakterilerin bölünmesi engellenir ve bu bakteriler idrar yolu enfeksiyonlarına neden olmadan vücuttan atılır. Bağışıklık sistemi güçsüz olanlar bu vitamin deposu ile vücuttaki bağışıklık sistemini güçlendirebilir. Ayrıca bu ürünün bir başka kullanım amacı ise zehirli maddelerin insan vücudundan kolay bir şekilde atılmasını sağlamaktır.

Solgar Cranberry With Vitamin C Kim Kullanabilir?

Bu ürün doğal bitkisel kaynaklı ham maddelerden üretilir. Dolayısı ile içinde hiçbir katkı maddesi yoktur. Bünyesinde C vitamini eksikliği olan herkes rahatlıkla bu ürünü kullanabilir.

Solgar Cranberry With Vitamin C Dikkatli kullanması Gerekenler:

Solgar Cranberry With Vitamin C, insan vücudu için son derece yararlıdır. Ancak aspirine alerjisi olanlar ve geçmişte böbrek taşı sorunu yaşamış olan kişiler doktor gözetiminde olmadan bu vitamini kullanmamalıdır.

Solgar Cranberry With Vitamin C Nasıl Kullanılır?

Solgar cranberry with vitamin C kapsül şekilde bulunur ve bu ilaç 200 ml su içinde eritilerek günde iki kere kullanılmalıdır. Ancak içinde kesinlikle şeker veya tatlandırıcı madde atılmamalıdır.

Solgar Cranberry With Vitamin C Yan Etkileri:

Solgar Cranberry With Vitamin C, genelde sporcuların vücut geliştirmek için tercih ettiği bir üründür. Ancak böbrek hastaları üzerinde çeşitli yan etkileri meydana gelir. Kişilerde böbrek yetmezliğine sebep olabilir. Bu yüzden ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışmayı ihmal etmeyin.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments