Solgar Fish Oil Kullananlar

Solgar Fish Oil Ne İçin Kullanılır?
İnsan vücudu için çok faydalı olan solgar fish oil kolon, meme ve prostat kanserine karşı son derece etkilidir. Ayrıca ileri sürelerdeki hamilelikte, kalp hastalıklarında, şizofrenide, kişilik bozuklukları, alzheimer, depresyon ve şeker hastalıklarına karşı Solgar Fish Oil kullanılır.

Solgar Fish Oil Kimler Kullanabilir?
Tamamen doğal şartlarda üretilen ve içinde insan sağlığına etki edecek hiçbir malzeme bulunmayan Solgar Fish Oil gıda takviyesini yetişkinler istedikleri gibi kullanabilir. Özellikle prostat sorunu, kalp rahatsızlıkları olanlar ve meme kanseri geçiren kişilerin mutlaka kullanması gerekir.

Solfar Fish Oil Dikkatli Kullanması Gerekenler:
Solgar Fish Oil vitamin deposunu hamileler, cerrahi bir operasyon geçirecek olan kişiler veya çeşitli kan ilaçları kullanan kişilerin doktor gözetiminde bu vitamin deposunu kullanmaları gerekir.

Solgar Fish Oil Nasıl Kullanılır?
Bu besin takviyesini kişiler günde 2 veya 3 kere kullanabilir. Ürün kapsül şeklinde olduğu için bir kapsül en fazla 200 ml suda eritilerek içilmeli. Kapsül suyun içinde tamamen eridikten sonra su tüketilmelidir.

Solgar Fish Oil Yan Etkileri:
Bu omega 3 deposu besin kaynağının yetişkinler üzerindeki tek etkisi ağızda balık kokusu bırakmak ve mide bulantılarına sebep olmaktır.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments