Solgar Lecithin 1360 mg Kullananlar , Kullanıcı Yorumları

Solgar Lecithin Bağışıklık sistemini güçlendirmek amacı ile üretilen Solgar Lecithin soya lesitininden elde edilmiştir. Gıda takviyesi olarak kullanılmaktadır. Solgar Lecithin Kullananlar Değerli Yorumlarını sayfamıza bırakabilirler.

Solgar Lecithin Ne İçin Kullanılır?
Ürün, içerdiği doğal maddeler sayesinde vücudun direncini arttırarak hastalıklara karşı dayanıklılık sağlar. Karaciğer fonksiyonlarını düzenleyen Solgar Lecithin vücuttaki kolesterol seviyesini dengede tutarak kalp ve damar sağlığı üzerinde de olumlu etkiler sağlamaktadır. Aynı zamanda beyin aktivitelerini güçlendirerek, hafızayı korunmasına ve gelişmesine yardımcı olur.

Solgar Lecithin Kimler Kullanabilir?
Ürün doğal bir bileşim ile vücut fonksiyonlarını desteklemektedir. İhtiyaç duyan herkes tarafından güvenle kullanılabilir.

Solgar Lecithin Dikkatli Kullanması Gerekenler:
Solgar Lecithin hamilelikte ve emzirme döneminde doktora danışılmadan kullanılmamalıdır. Ayrıca kemoterapi ve radyoterapi alan hastalarda kalp, karaciğer ve böbrek yetmezliğinde doktor tarafından önerilmedikçe kullanımı tavsiye edilmemektedir. Gastrit hastaları ürünü kesinlikle aç karnına almamalı ve bol su ile birlikte tüketmelidir.

Solgar Lecithin Nasıl Kullanılır?
Solgar Lecithin yemeklerden sonra alınmalıdır. Tercihen sabahları alınması tavsiye edilmektedir. Metabolizmanın ihtiyacına göre günde dört kapsüle kadar alınabilir. Fakat kesinlikle günde dört kapsülden daha fazlası alınmamalıdır. Kapsüller su ile alınmalıdır. Asitli içecekler ve meyve suyu ile birlikte tüketilmesi tavsiye edilmemektedir.

Solgar Lecithin Yan Etkileri:
Doğal bileşenlere sahip olan ürün ciddi yan etkileri içermemektedir. Fakat aşırı hassas bünyelerde ve alerji sorunu olan kimselerde kullanılmadan önce doktora danışılması önerilir. Beklenmedik bir etki görüldüğünde doktora başvurulmalıdır.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments