Toppik Kullananlar

Saç Dolgunlaştırıcı Toppik 3 gr. A.B.D.’de Toppik Inc. laboratuvarlarında geliştirilmiş ve kainatın icadı olarak nitelendirilmiştir. Toppik ürününü ilk kez kullanacaklar için deneme boyu olarak 3 gr. Şeklinde üretimi sağlanmıştır. Memnun kalma durumunda kullanım oranlarına göre daha büyük boyları da mevcuttur. Renk kararsızlığı yaşayan müşteriler için deneme boyu üreten Toppik, bu sayede kolay satın alma işlemlerini gerçekleştirebilecekler. 3 gr  Toppik ortalama olarak 5 kullanımlıktır. Toppik kullanıcı yorumları sprey ile kullanıldığında daha yoğun etkisi görülmektedir. Saçtaki seyrekliği tamamen ortadan kaldıran bu ürünle daha yoğun saçlara sahip olabilirsiniz. Toppik Hair Building, krem ya da sprey değildir, lifleriyle saçınızın protein almasını sağlayan keratin deposudur. Saçlarımıza baktığımız zaman yapısının % 97 kadarı keratin maddesinden meydana gelmektedir. Bu ürünün genelinde de mikrolifler halinde yer alan renkli keratin molekülleri mevcuttur. Toppik kullananlar ürününün kullanımından sonra saçlarda bıraktığı yoğun ve doğal görünümle kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Piyasada diğer bulunan ürünlere nazaran kendi adını markalaştıran Toppik  sayesinde saçlarınız saniyeler içinde parlak ve doğal görünüme kavuşur.

 

SAÇA TOPPIK UYGULAMASI:

  • Kesinlikle kuru saça uygulama yapılmalıdır.
  • Ürünü kuvvetlice sallayarak Toppik keratin tozu liflerini saçınızın seyrelmiş olan bölgelerine uygulayın.
  • Alın bölgenize yakın kullanımda daha doğal bir saç görünümü olsun isterseniz kesinlikle Toppik Tarak kullanmalısınız.
  • Toppik uygulaması sonrası dilerseniz tarak ya da elinizle ufak dokunuşlarla saçlarınıza dilediğiniz şekli verebilirsiniz.
  • Uzun süreli kullanımdan sonra sonuç için Toppik destekleyici ürünü olan sprey kullanılmalıdır. Keratin liflerinin sağlıklı gözükmesi için saçınıza kullandığınız Toppik ürünü üzerine Toppik Sabitleyici Sprey uygulamalısınız. Daha parlak bir görünüme kavuşmak isterseniz Toppik ürünlerini birlikte kullanmalısınız.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments