urban argan oil şampuan kullananlar

Urban argan oil şampuan kullananlar Argan yağı ve keratin içeren besleyici ve kırılma karşıtı bu şampuanı kullananlar değerli yorumlarını sayfamıza bırakabilirler.

Fiyat : 19,90 TL’den başlayan fiyatlarla

Özellikleri ve Faydaları

  •  Saç bakım şampuanı içeriğinde E vitamini ,doğal antioksidan ve omega yağ asitleri bakımından zengin argan yağı bulunmaktadır.Bu doğal yağ, saç tellerini yumuşatırken, saç kırıklarını azaltır ve saçın kabarmasını önler. Kalın telli, ince telli, boyalı, dalgalı, düz veya kıvırcık her tip saçta kullanılabilir ve saç derisinde, saçların üzerinde yağ birikimine yol açmaz.Saçlarının daha parlak olmasını isteyenler için argan yağı en etkili çözümlerdendir. Argan yağı saçınızı daha parlak yaparken yumuşatır ve nemlendirir. Ayrıca nemli ve yumuşak saç tellerinde kırıklar daha az oluşacağından saçlarınızı daha kısa sürede ve daha sağlıklı olarak uzatmanıza yardımcı olabilir.
  • Bitkisel keratin desteği ile de  saçlarınızı onarmaya yardımcı olur ,daha parlak ve canlı görünmesini sağlar,Keratin saçlarınzı kontür gibi çevreleyerek yıpranmalara karşı koymaktadır.

Kullanımı

  • Islak saça masaj yaparak uygulayınız
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments