Vichy gece kremi kullananlar , Kullanıcı Yorumları

Vichy gece Kremi’ ni cildinde sürekli sivilce, siyah nokta ve akne oluşuyorsa, ciltte yağlı ve parlak bir görünüm varsa muhakkak kullanmalısınız. Vichy Gece kremi Kullananlar yüz temizliği, akneler, siyah noktalar, sivilceler, iltihaplar ve gözenekler gibi tüm kusurlar için formül edilmiş bir kremdir. Düzenli kullanıldığında etkisi gözle görülür olacaktır. Sivilce bir dönem veya sıklıkla başımıza gelen bir olaydır. Bunlarla baş etmek için önce beslenmemize dikkat etmeliyiz. Ardındanda cildimize kullandığımız ürünlerin PH derecesine ve içeriğine önem vermeliyiz. Bu tip cildimiz varsa içeriğinde alkol ve parfüm içeren ürünlerden uzak durmalıyız. En önemlisi de kesinlikle sivilcelerimizi ve siyah noktalarımızı sıkmamalıyız. Bunu yaptığımızda gözenekler daha çok açılacak derin izler ve lekeler kalacaktır cildimizde.

Vichy Yağlı Ciltler için Detoks Etkili gece Kremi’nin Faydaları

  • Bakterilerin oluşumunu engeller ve ciltteki ölü tabakayı yenilemeye yardımcı olur.
  • Cildimizin üzerinde oluşmuş olan hastalıklı tabakanın yok olmasını sağlayıp onarmaya yardımcı olur.
  • İltihaplı sivilcelerin kurumasına ve yeniden oluşmamasına yardımcı olur.
  • Ciltte oluşan sivilce ve diğer hastalıkların yarattığı lekelerin kaybolmasını sağlar.
  • Cildimize yeniden parlaklık ve canlılık kazandırır.
  • Yağsız içeriği sayesinde ciltteki yağlı görünümü azaltmaya ve ilerleyen zamanlarda parlamayı önlemeye yardımcı olur.

Vichy Yağlı Ciltler için Detoks Etkili gece Kremi’nin Kullanımı

Bu ürünü gece kullanacağımız için yatmadan önce cildimizi iyice yıkayıp durulayalım. Ardından elimize fındık büyüklüğünde Vichy Gece Kremini dökelim. Cildimize hafif dairesel masajlarla iyice yedirelim. Dermatolojik olarak test edilmiş ve herhangi bir yan etkisi görülmemiştir. Bu ürünü her gece düzenli olarak kullanmaya özen gösterelim. Düzenli kullanım sonucunda cildinizdeki değişimi sizlerde fark edeceksiniz sevgili okuyucularımız. Sabahları kalktığınızda cildinizin daha parlak ve homojen göründüğünü fark edeceksiniz.

Vichy Yağlı Ciltler için Detoks Etkili gece Kremi ‘ni 65TL ile 75TL arasında tüm eczanelerden, kozmetik mağazalarından, büyük marketlerden ve internet alışveriş sitelerinden temin edebilirsiniz. Muhakkak ki bu ürünü kullanan okuyucularımız vardır. Bizlere yorumlarınızı yollarsanız yeni kullanmaya başlayacak okuyucularımıza da ışık tutmuş olursunuz. Sizlerin yorumu bizler için çok değerli.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments