Vichy Temizleme Jeli kullananlar , Kullanıcı Yorumları

vichy İle ilgili Sayfamızda en çok sorun yaşayan yağlı, hassas ve problemli ciltler için çok faydalı olacağına inandığım bir ürün olan Vichy normaderm yağlı ciltlere özel temizleme jelinden bahsedeceğim. Vichy Temizleme Jeli kullananlar Yorum Kısmına Fikirlerini Belirtebilirler.

Vichy Temizleme Jeli Özellikleri:

  • Sizinde cildinizde, boyun ve sırt bölgelerinizde sivilceler, yağlı bir görüntü ve yüzünüzde sürekli akne ve siyah noktalar oluşuyorsa sizde bir yağlı cilde sahipsiniz demektir.
  • Bu ürün bu tip ciltler için tamamen derinlemesine temizleyici ve cildi arındırıcı özelliğe sahip bir jeldir. Cildinizi tamamen dışarıdan gelen yabancı maddelerden korur ve oluşmuş olanlarından da arındırmaya yardımcı olur.
  • Cildinizi kurutmadan doğal günlük temizliğini yapar. Cildiniz  bu ürün ile temiz, daha canlı ve güzel bir görünüme sahip olur. Yağlı ve sorunlu ciltler dışında hassas ciltler içinde kullanıma uygundur.
  • Vichy normaderm yağlı ciltlere özel temizleme Jeli’ni kullanımı ve uygulaması da bir o kadar kolay bir üründür. İlk önce duru ve ılık suyla yüzümüzü hafif nemlendirmeliyiz.
  • Ardından Vichy jel’i yüzümüzde köpük oluncaya kadar yüzün her bölgesi ovulur. Bu arada kesinlikle göz ile temas ettirmemeliyiz. Ardından su ile iyice durulanır. Yumuşak ve temiz bir havluyla kurulanır.
  • Vichy temizleme jel’inin içeriğinde kesinlikle sabun ve paraben bulunmaz. Dermotolojik ve klinik olarak test edilmiş ve herhangi bir yan etkisi bulunmadığı kanıtlanmıştır.
  • İstediğiniz sıklıkta bu ürünü kullanabilirsiniz. Ayrıca bu ürünü tüm yaş grupları rahatlıkla kullanabilir. Vichy temizleme jeli’ni piyasada tüm eczanelerden, kozmetik ürün satıcılarından, internet alışveriş mağazalarından ve dermo-ürün satıcılarından temin edebilirsiniz.
  • Ortalama piyasa fiyatı 40 TL ile 50 TL arasında bulunmaktadır. Bu ürünü şu ana kadar birçok okuyucumuzun kullandığına inanıyorum. Eğer sizlerde kullandıysanız ve bize görüşlerinizi bidiriseniz yeni kullanacak arkadaşlarımıza fikir vermiş olursunuz. Sizlerin yorumları bizler için çok değerli sevgili okuyucularımız.

 

vichy temizleme jeli kullananlar
vichy temizleme jeli
vichy yüz temizleme jeli fiyatı
vichy normaderm temizleme jeli
vichy normaderm temizleme jeli kullananlar
vichy yüz temizleme jeli nasıl kullanılır
vichy makyaj temizleme jeli
vichy normaderm yüz temizleme jeli
vichy normaderm yüz temizleme jeli fiyatı
vıchy purete thermale temizleme jeli

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments