Yüz Şekillendirici Golden Rose Gr Metals Sculptıng Palette

Yüz Şekillendirici Golden Rose Gr Metals Sculptıng Palette Kullananlar yorumlarınız bizim için çok değerli olup bu ürünü kullananlar sayfamıza yorumlarını bırakabilirler.

Golden Rose Gr Metals Sculptıng Palette; Kontür,Aydınlatıcı ve Allıktan oluşur.

Fiyat :27 TL’den başlayan fiyatlarla

Özellikleri

  • Canlı, parlak ve biçimli bir görünüm için biçilmiş kaftan olan bu palet cilt tonunuz ile uyumludur.
  • Makyajınıza kusursuz bir boyut kazandırır..
  • Kontür,Yüzünüzde vurgulamak istemediğiniz tüm yüz alanlarını kontürlemek  yani arka plana çekmek için kullanılır.Kontürleme ideal yüz şekline yaklaşmak için yapılır.Yüzde gölge ve ışık oyunu yapmak demektir. Kontür ile yüzünüzü inceltebilir ,burnunuz büyük ise küçültebilir,elmacık kemiklerinizi belirginleştirebilirsiniz.
  • Aydınlatıcı  ile yüzde aydınlık bölgeler yaratılır.Yanak kemikleri,kaş kemikleri,çene ortası,alın ve burun köprüsüne  aydınlık katmak ve doğallığını korumak için bu bölgeler vurgulanır.Gün ışığında teninizin daha sağlıklı görünmesini sağlayacaktır.
  • Allık , Yüze parlaklık, ışıltı,yanaklara renk ve yüzün diğer bölgelerine sıcak bir görünüm verir..
  • Kontür ,Aydınlatıcı,ve Allıktan oluşan bu paletle bulunacağınız platformlara uygun olarak yüzünüzde harikalar yaratabilir kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz..

Kullanımı

Yüz şekillendirmede yüzün tüm açılarını beraber değerlendirmek ve birbirine uyumlu hale getirme çabasında yardımcı olabilecek  ideal bir üründür .Uygun fırça yardımıyla kolayca uygulanabilir.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments