Yves rocher yüz kremi kullananlar

Yavaş yavaş yaz mevsimine doğru yaklaşmaya başladık. Buda güneş demek oluyor ki cildimizdeki sorunlarında başlamasıdır. Helede cildinde kırışıklığa, güneş lekesine müsait olanların dahada dikkatli olması demek. Burada anlatacağım Yves Rocher yaşlılığa karşı koruyucu yüz kremi 50 koruma faktörü ve 8 saat güneşe karşı koruma etkisiyle tamda bu sorunlarla karşı karşıya olanlar için çok ideal bir üründür. Yves Rocher yaşlılığa karşı Güneş Kremini kullananlar yorum kısmına fikirlerini belirtebilirler.

Yaşlanma karşıtı olan bu yüz kremi ile hem daha genç bir cildin hemde güneşin keyfini içiniz rahat bir şekilde çıkarabilirsiniz. İçeriğindeki yüksek koruma faktörü sayesinde güneşte bulunan tüm zararlı ışınlarına karşı tam bir koruma sağlayarak cildinizi güven altına almış olursunuz. Ayrıca makyaj öncesi fondoten altına rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Güneşe maruz kalmaya bağlı olarak ciltteki leke oluşumunu ve cilt yaşlanmasının oluşumunu engeller. Omuz ve sırt bölgelerindeki lekelenmelere karşı çok etkilidir. Yves Rocher Koruyucu yüz kremi cilt tonunu eşitler. Cildinize pırıl pırıl bir gençlik ışıltısı getirmek için ideal bir üründür. İçeriğinde bulunan Makademya Fındığı sayesinde cildimizi tamamen derinlemesine besleyerek onarılmasına destek olur. Organik Karita (shea) Yağı sayesinde de cildimizi hem onarır hemde yoğun bir şekilde besler. Tüm cilt tiplerinin kullanabileceği bir koruma kremidir.

Yves Rocher yaşlılığa karşı koruyucu yüz kremi’nin uygulanması

Öncelikle yararlı bir bilgiyle başlıyayım. Bu tip ürünlerde kremin emilme kuvvetini artırmak için kullanacağımız miktarı avuç içimizde ısıtalım. Daha fazla verim almak istiyorsak Yves Rocher Koruyucu yüz kremi ‘ni her sabah güneşe çıkmadan önce uygulayınız. Yüzümüzü ve boynumuzu iyice temizleyip arındırdıktan sonra bu bölgelere uygulayınız. Göz çevresine uygulamaktan sakınınız. İçeriğindeki karışımlar sayesinde kokusu da tam bir parfüm havasında olduğundan rahatsızlık vermez.

Yves Rocher yaşlılığa karşı koruyucu yüz kremi’ni tüm kozmetik mağazalarından, kendi sitesinden, internet alışveriş sitelerinden 65 TL ile 70 TL arasında temin etmeniz mümkündür. Değerli okuyucularımız eğer sizde bu ürünü kullandıysanız yeni kullanıcaklara fikir olması için yorum yazarsanız çok sevinirim. Sizlerin yorumu bizler için çok değerli sevgili okuyucularımız.

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments